2018 m. kovo 23 d., penktadienis
 
English
Į pradžią
VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Kontaktų sąrašas Savanorių pr. 2, LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306
Į./k. 188608252
Vertikalus meniu
Biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 188608252

Savanorių pr. 2
LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306

Pasitikėjimo telefonas
8-800 10 112

El.paštas dvks@vsat.vrm.lt

Duomenys apie VSAT prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Jordanijos pareigūnams perduodama Lietuvos bei Suomijos atstovų patirtis mokymų srityje
2018.03.01

Dvynių programos projektą įgyvendinantys Lietuvos bei Suomijos atstovai surengė mokomąjį seminarą Jordanijos Viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamento pareigūnams.


 

Praėjusią savaitę vykusio renginio tema – mokymo poreikių rinkimas ir analizė, plano sudarymas ir įvykdytų renginių rezultatyvumo vertinimas bei mokymo įrankiai, metodai ir technikos.

Mokymuose dalyvavo 15 Jordanijos pareigūnų. Jiems perskaityti 8 pranešimai apie gerąją Lietuvos ir Suomijos patirtį.

Jordanijos pareigūnai aktyviai domėjosi lietuvių ir suomių turimais mokymo įrankiais, ypač – nuotolinio mokymo organizavimu naudojant „Moodle“ platformą bei vaizdo konferencinę įrangą. Po kiekvieno pristatymo buvo organizuojama apskritojo stalo diskusija, kurios metu lygintos Jordanijos pareigūnų turimos žinias su seminaro metu dėstytomis temomis.

Antrąją dieną Jordanijos Sienų ir apgyvendinimo departamentas taip pat atliko seminaro pranešėjų vertinimą.

Pusantro milijono eurų vertės Dvynių programos projektas, skirtas Jordanijos Viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamento gebėjimams stiprinti, apima penkis bendradarbiaujančius partnerius. Tai - Jordanijos viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamentas, Lietuvos policijos departamentas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba, Centrinė projektų valdymo agentūra ir Suomijos HAUS viešojo valdymo institutas.

Sienų ir apgyvendinimo pareigūnai atlieka svarbų vaidmenį prisidėdami prie vidaus saugumo užtikrinimo Jordanijoje, nes jie bendradarbiaudami su kolegomis iš kitų saugumo tarnybų kontroliuoja asmenis, norinčius atvykti ir likti šalyje. Pareigūnų užduotis - aptikti neteisėtus keliautojus, nusikaltėlius ir teroristus. Taip pat jie padeda kovoti su neteisėta prekyba žmonėmis ir kontrabandininkais. Tai yra kompleksinės užduotys regione, kuriame vis dar yra labai nestabili saugumo situacija ir suklastoti dokumentai vis dar labai dažnai naudojami.

 
Atgal   Spausdinti  
© Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, Infostruktūra. Įdiegta Smart Web sistema.