2017 m. lapkričio 22 d., trečiadienis
 
English
Į pradžią
VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Kontaktų sąrašas Savanorių pr. 2, LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306
Į./k. 188608252
Vertikalus meniu
Biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 188608252

Savanorių pr. 2
LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306

Pasitikėjimo telefonas
8-800 10 112

El.paštas dvks@vsat.vrm.lt

Duomenys apie VSAT prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Kauno oro uoste posėdžiavo Centrinė PKP veiklos koordinavimo grupė (foto)
2017.06.26

Kauno oro uoste vykusiame posėdyje įvairių žinybų atstovai kalbėjo apie pasienio tikrinimų organizavimą laikinai uždarius Vilniaus oro uostą. Taip pat pristatyti Rambyno kontrolės punkto pasienyje su Rusija statybos klausimai ir pasienyje su Baltarusija veikiančių Medininkų bei Šumsko kontrolės punktų infastruktūros plėtros planai.


Pirmadienį Kauno oro uoste surengtas Centrinės pasienio kontrolės punktų (PKP) veiklos koordinavimo grupės išvažiuojamasis posėdis. Posėdžiui, kuriame dalyvavo PKP veikiančių institucijų vadovai ir atstovai bei Susisiekimo ministerijos tarnautojai, pirmininkavo Centrinės PKP veiklos koordinavimo grupės pirmininkas VSAT vadas Renatas Požėla.

Renginyje buvo kalbama apie pasienio tikrinimų organizavimą Kauno oro uosto pasienio kontrolės punkte po Vilniaus oro uosto skrydžių laikino perkėlimo į Kauną. Koordinavimo grupėje taip pat apsvarstytos Rambyno PKP statybos eiga ir perspektyvos bei Medininkų ir Šumsko PKP infrastruktūros plėtra. Diskutuota ir kitais aktualiais PKP veiklos klausimais.

   

Po posėdžio Centrinės PKP veiklos koordinavimo grupės nariai ir jų svečiai apžiūrėjo Kauno oro uoste įrengtas PKP darbo vietas.

Ši koordinavimo grupė buvo įsteigta 2002 m. siekiant pagerinti valstybės institucijų ir įstaigų veiklą pasienio kontrolės punktuose ir užtikrinti, kad asmenims, vykstantiems per valstybės sieną, būtų laiku teikiamos geros kokybės paslaugos. VSAT nuo to laiko taip pat pavesta koordinuoti tikrinimus PKP atliekančių valstybės institucijų, įstaigų bei ūkio subjektų, teikiančių paslaugas, susijusias su pasienio kontrolės punktuose atliekamais tikrinimais, veiklą.

Centrinę PKP veiklos koordinavimo grupę, be jai pirmininkaujančio VSAT vado, taip pat sudaro Muitinės departamento generalinis direktorius, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius, Valstybinės augalininkystės tarnybos direktorius ir Pasienio kontrolės punktų direkcijos direktorius.

 
Atgal   Spausdinti  
© Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, Infostruktūra. Įdiegta Smart Web sistema.