2019 m. kovo 19 d., antradienis
 
English
Į pradžią
VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Savanorių pr. 2, LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306
Į.k. 188608252
Vertikalus meniu
Biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 188608252

Savanorių pr. 2
LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306

Pasitikėjimo telefonas
8-800 10 112

El.paštas dvks@vsat.vrm.lt

Duomenys apie VSAT prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Lenkijos pasienyje VSAT pareigūnams įkliuvo du, įtariama, kvaišalus gabenę vyrai
2019-03-13

Pasienyje su Lenkija Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė automobilį, kuriame rasti beveik du kilogramai, įtariama, augalinės kilmės narkotikų. Taip pat aptiktas ir galimai suklastotas vairuotojo pažymėjimas.


 

Šeštadienį Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties komandos pareigūnai, bendradarbiaudami su Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pasieniečiais, kelyje Seinai – Lazdijai, ties Lazdijų rajono Akmenių kaimu, patikrinti sustabdė automobilį „Peugeot 206“. Lietuviškais registracijos numeriais pažymėta mašina tik ką buvo įvažiavusi iš Lenkijos.

Prie vairo sėdėjo 31-erių metų Akmenės gyventojas. Kartu vyko 47 metų šiaulietis. Pastarojo rankinėje VSAT pareigūnai rado jo vardu išduotą įtartiną vairuotojo pažymėjimą. Pirminiais duomenimis, tai – klastotė.

Automobilio apžiūros metu pasieniečiai už vairuotojo ir keleivio durelių apdailos esančiose ertmėse rado keturis polietileninius paketus. Juose – beveik du kilogramai augalinės kilmės medžiagos, įtariama, narkotikų. Tikslią jų sudėtį dar nustatys ekspertai.

Sulaikytieji parą praleido areštinėje. Vėliau vyrai buvo paleisti jiems skyrus kardomąsias priemones rašytinius pasižadėjimus neišvykti, dokumentų paėmimą ir įpareigojimus periodiškai registruotis policijos įstaigose. Abu įkliuvusieji yra gerai žinomi teisėsaugos pareigūnams ir nekart teisti už įvairias nusikalstamas veikas.

Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų kontrabandos ir suklastoto dokumento. Sulaikytiesiems už narkotinių, psichotropinių medžiagų gabenimą gresia laisvės atėmimo bausmė nuo trejų iki dešimties metų. Klastotę turėjusiam šiauliečiui gresia laisvės atėmimo bausmė iki šešerių metų.

Rastieji kvaišalai, įtartinas dokumentas ir automobilis laikinai saugomi Šiaulių pasienio užkardoje.

VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės inf.

 
Atgal   Spausdinti  
© Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, Infostruktūra. Įdiegta Smart Web sistema.