2020 m. gegužės 29 d., penktadienis
 
English
Į pradžią
VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Savanorių pr. 2, LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306
Į.k. 188608252
Vertikalus meniu
Biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 188608252

Savanorių pr. 2
LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306

Pasitikėjimo telefonas
8-800 10 112

El.paštas dvks@vsat.vrm.lt

Duomenys apie VSAT prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Pranešk apie korupciją

Šioje pranešimų skiltyje Jūs galite pateikti informaciją apie galimus Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų neteisėtus veiksmus – apie korupciją ar veikas, turinčias korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos požymių.

Kreipdamiesi ir norėdami mus informuoti apie neteisėtus VSAT pareigūnų veiksmus, kuo tiksliau nurodykite visas įvykio detales – laiką, vietą, susijusius asmenis ir duomenis apie juos: pareigūno reikalavusio ar priėmusio kyšį tarnybinio ženklo numerį, išvaizdos ypatumus, kokia valiuta buvo duotas kyšis, banknotų nominalus ir, esant galimybei, numerius, už ką buvo reikalaujamas ar duotas kyšis, kur ir kaip buvo padedami (įteikiami) pinigai ir pan.;

Kreipdamiesi dėl VSAT pareigūnų piktnaudžiavimo pasienio kontrolės punktuose, nurodykite savo nustatomuosius (anketinius)  duomenis. Jie reikalingi atsakingiems pareigūnams, tiriantiems kyšininkavimo ir piktnaudžiavimo tarnyba atvejus. Galbūt reikės su Jumis susisiekti ir patikslinti įvykio detales. Įvykio metu pasistenkite užsirašyti galimus liudytojų anketinius duomenis (telefono numerius), kurie vėliau galėtų paliudyti apie kyšio reikalavimo / davimo faktą;

Jei pageidaujate, visada galite išlikti anonimu ir neįvardinti savo anketinių duomenų;

Asmens ir jo suteiktos informacijos konfidencialumas - garantuojamas.

Primename, kad vidaus reikalų ministras 2015 m. birželio 15 d. įsakymu patvirtino Atlyginimo už vertingą informaciją apie nusikalstamas veikas, kuriomis daroma žala valstybei, tvarkos aprašą. Pagal jį asmenims už suteiktą vertingą informaciją apie nusikalstamas veikas ekonomikai, verslo tvarkai ar finansų sistemai, korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas atlyginama iki 14 000 eurų, todėl asmenys, turintys vertingos informacijos, kviečiami būti aktyvūs ir pilietiški.

   PILDYTI PRANEŠIMO FORMĄ   


 

 INFORMACIJĄ TAIP PAT GALITE PERDUOTI ŠIEMS PAREIGŪNAMS

 VSAT ANONIMINIS PASITIKĖJIMO TELEFONAS

Savo turimą informaciją, kuri, Jūsų manymu, gali padėti išaiškinti įvairias neteisėtas veikas, Jūs taip pat galite perduoti visą parą veikiančiu nemokamu anoniminiu pasitikėjimo telefonu 8-800 10 112.

Šiuo telefonu taip pat laukiama informacijos apie netinkamą VSAT pareigūnų elgesį ar piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi, kontrabandos gabenimą ar pardavinėjimą, nelegalų asmenų gabenimą, kyšių ėmimą, drausmės pažeidimus, kitų tarnybų piktnaudžiavimo pasienio kontrolės punktuose ar pasienio ruože faktus.


Dėmesio!
Informacija apie vykimo per valstybės sieną tvarką per pranešimų sistemą ir anoniminiu telefonu nėra teikiama.

Jei norite paklausti apie vykimo per valstybės sieną ypatumus, privalomus turėti ir pateikti dokumentus, galite pateikti užklausą arba jums reikiamą informaciją rasti skyrelyje "Aktuali informacija keliaujantiems".


 

 

© Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, Infostruktūra. Įdiegta Smart Web sistema.